XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2016

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie osoby wyjeżdżające na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa.

W środę przypadauroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze.

W czwartek swoje urodziny obchodzi ks. Sebastian BUREZA. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

W sobotę rano odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu przypadają liturgiczne obchody I czwartku, I piątku i I soboty miesiąca. Zapraszamy w te dni na Msze św. i okolicznościowe nabożeństwa.

Od dziś aż do 28 sierpnia, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.: w niedziele wypadają Msze św. w dolnym kościele o godz. 9.30 i 11.00, natomiast w dni powszednie Msze św. – od jutra - będą sprawowane o godz. 8.00 i 18.00.

Przypominamy, że w dolnym kościele pozostaje w niedziele Msza św. o godz. 14.00.

2 sierpnia wyruszy z naszej parafii PIESZA JASTRZĘBSKA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ. Pielgrzymkę poprowadzi nasz ks. Krzysztof. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 1 i 3. Sprzątanie przypada we wtorek i piątek od 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest nowy numer naszej gazety parafialnej i „Gość Niedzielny”, z premierowym filmem pt. „Ufam Tobie” o iskrze miłosierdzia, która zapala ogień na świecie.

Dzisiaj po Mszy św. – przy wejściu do dolnego kościoła i w zakrystii – można złożyć swój podpis pod projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę.