III NIEDZIELA WIELKANOCNA, 30.04.2017

W poniedziałek - 1 maja - w naszej archidiecezji przypada święto św. Józefa, robotnika. Od jutra zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane w tygodniu o godz. 17.30.

W środę – 3 maja - przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane o godz.: 8.00 – 9.30 – 11.00 – 18.00. O godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę (od Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój i NSZZ „Solidarność”), a o godz. 19.00 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru Miejskiego.

Środowe nabożeństwa do MB Nieustającej Pomocy będą w miesiącu maju połączone z nabożeństwem majowym.

W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci klas I i II na Mszę św. szkolną.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w te dni na Msze św. i okolicznościowe nabożeństwa. W piątek o zwykłej porze spotkanie dla seniorów.

Chorych i starszych wiekiem parafian odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Za tydzień, w niedzielę - 7 maja - na Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00 w górnym kościele grupa dzieci przystąpi do I Komunii św.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo małżeństw obchodzących od 21 do 25 rocznice ślubu.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprzątali naszą świątynię. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kaszubskiej 5 i 7. Sprzątanie przypada we wtorek i piątek o 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest nowy numer naszej gazety parafialnej i „Gość Niedzielny”.

Od dzisiaj w zakrystii lub kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na wyjazd autokarem do sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śl. na pielgrzymkę mężczyzn i młodzieńców, która przypada w ostatnią niedzielę maja.