ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO  - 14.09.2014

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na katechezę.

• w poniedziałek ze SP nr 6:

o godz. 17.00 z kl. II a i II c

o godz. 19.00 z kl. II b i SP 10

• we wtorek ze SP nr 5:

o godz. 17.00 z kl. II a i II c

o godz. 19.00 z kl. II b i SP nr 23

Dzieci klas V i VI zapraszamy na czwartkową Mszę św. szkolną o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej okazja do spowiedzi.

Narzeczonych informujemy, że nauki przedślubne odbędą się w dniach 19 – 20 – 21 września. Pierwsze spotkanie w piątek o godz. 17.00 w sali nr 2.

W przyszłą niedzielę w dolnym kościele po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo rodzin.

Za tydzień, w trzecią niedzielę miesiąca, pamiętamy w modlitwie o wszystkich dobrodziejach naszej parafii. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na wystrój i renowację naszej świątyni.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Śląskiej 10 i 14. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek o godz. 16.00.

Uczniów klasy III gimnazjum, należących do naszej parafii, którzy w 2015 r. pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania i rodziców, którzy pragną, by ich dzieci przystąpiły do Wczesnej Komunii św., prosimy o zgłaszanie się do końca września w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej!

Do nabycia nowy numer naszej gazety parafialnej oraz „Gość Niedzielny”, a w nim II część „Dzienniczka” św. siostry Faustyny Kowalskiej.

Na początku roku duszpasterskiego przypominamy o spotkaniach formacyjnych:

• w poniedziałek

godz. 16.00 Legion Maryi

• we wtorek

godz. 16.30 Grupa Miłosierdzia

• w środę

godz. 18.00 Odnowa w Duchu Świętym

godz. 19.00 Porady Prawne

• w czwartek

godz. 19.00 Krąg Biblijny

• w piątek

godz. 18.00 Ruch Światło - Życie

Grupa św. Ojca Pio

• w sobotę

godz. 9.00 Ministranci

godz. 10.00 Dzieci Maryi

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z pielgrzymki parafialnej do Sokółki (28-30.06.2014). Galeria dostępna jest TUTAJ oraz w zakładce Galeria.