XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

24.07.2016

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

Jastrzębskie wspólnoty neokatechumenalne zapraszają na Ewangelizację w ramach Światowych Dni Młodzieży. Ewangelizacja będzie przeprowadzona w środę w Jarze Południowym o godz. 15.00 wraz z pielgrzymami z Hondurasu, którzy w tym czasie będą gościć w naszym mieście.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem w Częstochowie w czwartek 28 lipca. Msza św. rozpocznie się o godz. 10.30.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym tygodniu sprzątali naszą świątynię. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Śląskiej 21 – 37. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od 16.00.

W kancelarii parafialnej można zapisać się na Jastrzębską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

Za tydzień w niedzielę na każdej Mszy św. będziemy udzielać uroczystego błogosławieństwa kierowcom, a po Eucharystii poświęcimy ich samochody i inne pojazdy mechaniczne.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej!