I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

14 lutego 2016 r.

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.

Zachęcamy parafian do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej z kazaniem pasyjnym w piątek o godz. 17.00. Po zakończeniu nabożeństwa o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. za zmarłych zalecanych przed Drogą Krzyżową. Wypominki prosimy składać do skarbony przy ambonie.

Droga Krzyżowa dla dzieci jest odprawiana w czwartek o godz. 17.30.

W piątek o godz. 15.00 spotkanie Grupy Miłosierdzia.

W  przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo rodzin.

Za tydzień - w III niedzielę miesiąca - o godz. 11.00 Msza św. za Ojczyznę od Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” KWK „Pniówek”.

Kolekta będzie miesięczną składką na wystrój i renowację naszej świątyni, zaś przed kościołem - już tradycyjnie w II niedzielę Wielkiego Postu - dodatkowa zbiórka na Krajowy Fundusz Misyjny.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. W rozpoczynającym się tygodniu dyżur porządkowy podejmują mieszkańcy ul. Pomorskiej 2 – 14. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek o 15.30.

Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej,  „Gość Niedzielny” i nowy marcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.