VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.02.2017

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na kolejną katechezę:

- we wtorek:

o godz. 17.00 z kl. II a i b oraz III d /SP 5/

o godz. 18.00 z kl. II c i d /SP 5/

- w środę:

o godz. 17.00 z kl. II a, b i c /SP 6/

o godz. 18.00 z klas II SP 10 i SP 23.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w środę o godz. 19.00 na Mszę św. z modlitwą uwielbienia.

W czwartek na Mszę św. szkolną o godz. 18.00 zapraszamy uczniów gimnazjum, szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Pół godziny przed Mszą okazja do spowiedzi.

W  przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. W rozpoczynającym się tygodniu dyżur porządkowy podejmują mieszkańcy ul. Pomorskiej 16 – 28. Sprzątanie przypada w poniedziałek i w piątek o godz. 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest dziś nowy numer naszej gazety parafialnej. Polecamy też nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nowy, marcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

W najbliższy piątek rano przeprowadzona zostanie kolejny raz akcja zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt składać można wzdłuż płotu za domem katechetycznym.