XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06.2018

Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

W środę o godz. 19.00 wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia.

W tym tygodniu kończy się kolejny rok szkolny. Na dziękczynną Eucharystię w czwartek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież, ich rodziców i nauczycieli.

Rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie zalecamy, aby na piśmie wyrazili żądanie skierowane do kierownictwa organizujących wypoczynek, by ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

W piątek o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do NSPJ.

W sobotę 23 czerwca zapraszamy na męskie oblężenie Jasnej Góry, czyli na II Narodową Pielgrzymkę Mężczyzn do Matki Bożej Częstochowskiej. Szczegóły na plakacie i w gazecie parafialnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 4 i 6. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Polecamy ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej, „Gościa Niedzielnego” i wakacyjny, podwójny numer „Małego Gościa Niedzielnego”.

Nadal istnieje możliwość zamówienia intencji mszalnych, które księża wyjeżdżający na wakacje odprawią w miejscu swego pobytu.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę nauczycieli na Jasną Górę, która odbędzie się 1 i 2 lipca. Informacje u ks. Sebastiana.

Zbliża się czas PIESZEJ JASTRZĘBSKIEJ PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ. Wyruszy ona z naszego kościoła 31 lipca. Więcej informacji na plakacie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Od przyszłej niedzieli aż do niedzieli 26 sierpnia włącznie, będzie obowiązywać wakacyjny porządek Mszy św.: w niedziele – już za tydzień – nie będzie Mszy św. w dolnym kościele o godz. 9.30 i 11.00, natomiast w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30.

Przypominamy, że w dolnym kościele pozostaje w niedziele Msza św. o godz. 14.00.