III NIEDZIELA ADWENTU

14 grudnia 2014 r.

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nieszpory adwentowe.

Przypominamy, że od poniedziałku do soboty gromadzimy się na Mszy roratniej o godz. 6.30.

Jutro, w poniedziałek 15 grudnia przypadają urodziny ks. Krzysztofa BEDNARKA. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

We wtorek o godz. 16.30 w dolnym kościele spotyka się Grupa Miłosierdzia.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w środę o godz. 19.15 na Mszę św. roratnią dla dorosłych z modlitwą uwielbienia.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo dla matek oczekujących potomstwa.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię. W rozpoczynającym się tygodniu dyżur porządkowy podejmują mieszkańcy ul. Zielonej 14 – 42. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej, „Gość Niedzielny” i „Promyk Jutrzenki” dla dzieci.

W zakrystii dolnego kościoła można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki na stół wigilijny.

Trwają odwiedziny duszpasterskie. Dzisiaj odwiedzimy mieszkańców ul. Śląskiej /31– 21/ i 19, w piątek ul. Śląskiej 17, a w sobotę Śląskiej 15.

Zbliżają się święta. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania, nie czekając na ostatnią chwilę. Okazja do spowiedzi codziennie przed każdą Mszą św. W piątek i sobotę będziemy spowiadać już od 17.00.

Za tydzień – w III niedzielę grudnia – modlić się będziemy za wszystkich wspierających duchowo i materialnie naszą parafię. Kolekta w tym dniu będzie miesięczną składką na renowację i wystrój naszej świątyni.