XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 CZERWCA 2015 r.

Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.00.

Jutro przypadauroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o godzinie: 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Kolekta będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze.

We wtorek swoje urodziny obchodzi ks. Sebastian BUREZA. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo powołaniowe, a po nim Msza św. o uświęcenie duchowieństwa oraz w intencji ministrantów i ich rodziców.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, bezrobotnych, seniorów, emerytów i rencistów. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Również w piątek, ale o godz. 18.00 Msza św. w intencji rodzin naszej parafii.

W sobotę o godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, a następnie Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

W sobotę rano odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Od dziś aż do 30 sierpnia, obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.: w niedziele wypadają Msze św. w dolnym kościele o godz. 9.30 i 11.00, natomiast w dni powszednie Msze św. – od wtorku - będą sprawowane o godz. 8.00 i 18.00.

Przypominamy, że w dolnym kościele pozostaje w niedziele Msza św. o godz. 14.00.

28 lipca wyruszy z naszej parafii JASTRZĘBSKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ. Pielgrzymkę poprowadzi nasz ks. Krzysztof. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kurpiowskiej 1 i 3. Sprzątanie przypada we wtorek i piątek od 16.00.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej i nowy numer „Gościa Niedzielnego”.We wtorek pragniemy rozpocząć renowację ławek naszego dolnego kościoła. W związku z tym potrzebujemy rąk do pracy. Zwracamy się więc z prośbą do mężczyzn dysponujących czasem o pomoc. Prace będziemy rozpoczynać codziennie o godz. 9.00. Zapraszamy od wtorku!