IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

26 kwietnia 2015 r.

Zapraszamy na NIEDZIELNE NIESZPORY o godz. 16.00.

We wtorek Ksiądz Prałat Bernard Czernecki obchodzi kolejną rocznicę urodzin. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 8.00.

W środę o godz. 19.00 grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia.

W czwartek na Mszę św. szkolną zapraszamy uczniów gimnazjum, szczególnie tych, którzy przyjęli niedawno Sakrament Bierzmowania.

W piątek - 1 maja - przypada święto św. Józefa, rzemieślnika. Od tego dnia będą sprawowane codziennie o godz. 17.30 nabożeństwa majowe.

W najbliższą sobotę od godz. 8.00 odwiedzać będziemy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W niedzielę – 3 maja – o godz. 11.00 będzie sprawowana Msza św. za Ojczyznę /od Rady Miasta Jastrzębie – Zdrój i NSZZ „Solidarność”/.

O 17.30 zapraszamy wraz z Chórem Miejskim na Koncert Pieśni Patriotycznych z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.

Za tydzień, w niedzielę – 3 maja – o godz. 9.30 do I Komunii św. przystąpią dzieci II klas ze SP nr 5 i 23.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo małżeństw obchodzących od 21 do 25 rocznicę ślubu.

W tym tygodniu przypadają liturgiczne obchody I czwartku, piątku i soboty miesiąca. Zapraszamy w te dni do uczestnictwa we Mszy św. i okolicznościowych nabożeństwach. W piątek po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie dla seniorów.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprzątali naszą świątynię. Dyżur porządkowy podejmują teraz mieszkańcy ul. Kaszubskiej 1 i 3. Sprzątanie przypada w poniedziałek i sobotę od 15.30.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest nowy numer naszej gazety parafialnej i „Gość Niedzielny”.