XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  - 19.10.2014

***

Dzisiaj na różaniec zapraszamy o godz. 15.45. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w tygodniu odprawiamy o godz. 17.15. Wierni, którzy nie mogą przyjść wieczorem, mogą włączyć się w modlitwę rano o godz. 7.30, bądź odmówić ją prywatnie w domu.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na katechezę:

- w poniedziałek ze SP nr 6:

o godz. 17.00 z kl. II a, II b i II c

o godz. 19.00 z SP nr 10

- we wtorek ze SP nr 5:

o godz. 17.00 z kl. II a i II c

o godz. 19.00 z kl. II b i SP nr 23.

We wtorek grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. z modlitwą uwielbienia o godz. 19.00.

W czwartek o godz. 18.00 mają swoje miesięczne spotkanie eucharystyczne uczniowie gimnazjum, zwłaszcza Ci, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców ministrantów.

Za tydzień, w niedzielę, przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Będziemy dziękować Bogu za nasz kościół parafialny, w którym gromadzimy się na liturgii, będącej źródłem życia i mocy Kościoła.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

Już dziś informujemy, że w niedzielę 26 października na Mszy św. o godz. 16.30 młodzież przygotowująca się do Bierzmowania rozpocznie Triduum Ewangelizacyjne. Kolejne spotkania będą miały miejsce w poniedziałek -   27 października i wtorek - 28 października o 18.45.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali naszą świątynię na dzisiejsze spotkanie. Dyżur porządkowy w tym tygodniu podejmują mieszkańcy ul. Wrzosowej /11 – 29/. Sprzątanie przypada w poniedziałek i piątek od godz. 15.30.

Wypominki za zmarłych, za których w Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny odprawimy Msze św. oraz będziemy się modlić w listopadzie na różańcu, prosimy składać do skarbony przed amboną.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej! Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” poświęcony m.in. błogosławionemu papieżowi Pawłowi VI i ciągle aktualny numer naszej gazety parafialnej.